Main menu

Jak leczę

psychiatra kraków prywatnie leczenie depresji kraków

Jak leczę

Połączenie wiedzy medycznej lekarza i spojrzenia psychoterapeuty umożliwia mi całościowe podejście do każdego z pacjentów.

Mogę sobie pozwolić na czasochłonną, wieloaspektową analizę moich pacjentów, ponieważ jako psychiatra prywatnie przyjmujący pacjentów nie jestem uzależniona od szpitalnych grafików i określonych ram czasowych przypadających na każdego z pacjentów.

Metody pracy

W toku konsultacji decyduję, czy dany pacjent potrzebuje obok farmakoterapii także psychoterapii W sytuacji gdy wskazuje na to aktualny stan psychiczny pacjenta, wysoki poziom napięcia emocjonalnego bądź cierpienia, zalecam w początkowym okresie intensywną farmakoterapię, aby umożliwić podjęcie późniejszej psychoterapii.

W przypadku, gdy problematyka występująca u pacjenta okazuje się interdyscyplinarna, polecam odpowiednich specjalistów lub ośrodki leczenia dziennego bądź stacjonarnego z danej dziedziny.

Konsultacje psychiatryczne w Specjalistycznym Gabinecie Psychiatrycznym w Krakowie przeprowadzam we wtorki od godziny 15.00 do 19.00 i środy od godziny 9.00 do 12.00.

Zapraszam do kontaktu.